Proste wzory paznokci dla początkujących

Nie musisz być niesamowity artysta, aby móc tworzyć wzory paznokci na własną rękę! Jest to jeden z najgorętszych trendów dziś, jak wiele kobiet spacer po ulicach z ich cute wzorów. To teraz trend, który rozprzestrzenił się jak pożar na całym świecie! Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na pójściem do salonu paznokci i posiadanie profesjonalnego zrobić pewien projekt dla Ciebie, jak przy niewielkim wysiłku, można to zrobić na własną rękę! Jeśli nie jesteś naprawdę zbyt pewny o rodzaju wzorów, które należy zrobić na siebie i jesteś nowy w tym, Oto kilka niesamowitych i prostych wzorów paznokci, które można wypróbować:

Losowe linie

Och, nie są linie najprostsza rzecz do rysowania? Ich abstrakcyjna natura sprawia, że są najprostszym i najprostszym projektem paznokci, które można zrobić na własną rękę, co czyni go idealnym dla początkujących. Jeśli nie próbował tego wcześniej, to należy zdecydowanie rozważyć skupienie się najpierw na tworzeniu linii projektowych losowych paznokci. Aby to zrobić, zastosuj jedną warstwę lakieru do paznokci. Zanim to zrobisz, upewnij się, że masz wszystkie odpowiednie narzędzia, które mogą pomóc w projektowaniu, takich jak pędzle do paznokci, dotters, gąbki i lakier do paznokci oczywiście! Teraz, gdy już zastosowano jedną warstwę lakieru do paznokci, nadszedł czas, aby zrobić linie. Wybierz inny kolor, który będzie pasować do koloru bazowego i Zastosuj prostą linię nad nim. Musisz upewnić się, że jest cienki i używać tylko trochę Polski, jak nie chcesz, aby skończyć z globs na paznokciu. Twoje linie powinny być zawsze cienkie. Jest możliwe, że nie można uzyskać to prawo pierwszy raz, ale to jest OK. Tak długo, jak zachować na próbę, dostaniesz zawiesić go i znajdzie to łatwe z niewielką praktyką.

Projektowanie kwiatów

Jednym z najbardziej popularnych wzorów paznokci dziś są kwiaty. To jest rzeczywiście dobry punkt wyjścia, jeśli robisz projektowania siebie. Jak to zrobić? Przede wszystkim, trzeba wybrać kolory, podstawa i kolor kwiatów. Umieść Polski na paznokciu i kiedy już to zrobisz, nadszedł czas, aby stworzyć kwiaty, wykonując kilka dabs wokół pierwszego, że już wykonane. Nie pójdziesz, zrobiłeś już kwiat! Można również użyć cienkiej szczotki artystycznej lub dotter stworzyć środek kwiatu.

Są to dwa najprostsze wzory, które możesz zrobić samemu. Nie spodziewaj się arcydzieło od razu, ponieważ jest to możliwe, że może bałagan kilka pierwszych razy. Nie martw się, po prostu ćwiczysz, a dostaniesz to dobrze w żadnym momencie. Następną rzeczą, którą znasz, będziesz tworzyć skomplikowane projekty, takie jak te, które nigdy nie można sobie wyobrazić.